TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Lubach reageerde onlangs in Café Kockelmann op de opmerkingen die hij van mediajournalisten krijgt over dat hij niet meer zoveel impact heeft als voorheen en dat zijn kijkcijfers zouden zijn gedaald sinds zijn overstap naar RTL4: 'Allemaal onzin.' Lubach vindt zichzelf nog steeds trending, zeker op YouTube, maar volgens Angela de Jong doet hij er toch echt een stuk minder toe tegenwoordig.
Lubach is sinds begin dit jaar te zien op RTL4 en zijn satirische programma is eigenlijk niet wezenlijk veranderd sinds zijn overstap. Wel wordt het tegenwoordig onderbroken door een reclameblok.
Opiniemaker en tv-columniste Angela de Jong, die onlangs een kritische column over Lubach schreef, is van mening dat de uitzendingen niet meer 'het gesprek van de dag' opleveren: 'Ik signaleer in mijn eigen omgeving dat ik er niemand meer over hoor', zo zegt ze in de AD-Mediapodcast.
Is hij zijn impact gewoon verloren dan? 'Ik mis gewoon de oude Lubach. Als ik dat programma zit te kijken dan denk ik.. wanneer komt het?'
De Jong, die zegt dat de show van Arjen geen factor van belang meer is, vindt ook dat het programma gemakzuchtiger is geworden sinds de verhuizing en: 'Je merkt toch ook, een satiricus bij RTL4 wordt minder serieus genomen dan bij de NPO.' Zo, die kan Arjen in zijn zak steken.
Beluister de AD Mediapodcast hieronder. Na 16min18 gaat het over Lubach.
Tijs van den Brink gaat weg bij de EO en maakt een opmerkelijke carrièreswitch
12:50Hein Boele (de Nederlandse stem van Elmo) op 85-jarige leeftijd overleden
11:34Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
10:21'Gerard Joling heeft Gordon niet nodig om het goed te doen'
09:50Deze week in B&B Vol Liefde: Renate is in tranen en Illya is verliefd