TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de aankondiging van De Chantal en Beau Show: tussen de schuifdeuren werd nogal wat beloofd door RTL 4: workshops, muziekoptredens, de mogelijkheid spulletjes te verkopen. En natuurlijk RTL 4-sterren Chantal en Beau. Maar wat we kregen, waren vooral slechte videoverbindingen met BN'ers, zo vindt ook Angela de Jong.
'Nu waren we de hele Koningsdag lief geweest en netjes binnen de kadastrale grenzen van onze achtertuin gebleven en WAT. WAS. DE. BELONING? Een verschrikkelijke tv-avond met Chantal en Beau die letterlijk het niveau schuifdeurentoneel niet oversteeg', zo schrijft de AD-diva.
Daarnaast ontbrak het aan chemie tussen de tv-sterren: "Chantal en Beau hadden duidelijk meer chemie hadden met de schaal oranjegebak en het plexiglazen tussenschot dan met elkaar. Wat ze overigens zelf na vijf minuten ook door hadden, maar toen moesten ze nog anderhalf uur."
De kijkers waren het grotendeels eens met Angela en de kijkcijfers hielden ook al niet over.
Bij #chantalenbeau zijn de reclame blokken een welkome afwisseling.. #rtl4 — Marco (@Marco_Lely) April 27, 2020
Ik vind ze apart allebei leuk, maar samen zijn ze echt geen match...😬 #chantalenbeau — Yvonne Wiegers (@YvonneWiegers) April 27, 2020
EO komt met nieuwe serie over verdwenen vissersschepen
11:40Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro