TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de aankondiging van De Chantal en Beau Show: tussen de schuifdeuren werd nogal wat beloofd door RTL 4: workshops, muziekoptredens, de mogelijkheid spulletjes te verkopen. En natuurlijk RTL 4-sterren Chantal en Beau. Maar wat we kregen, waren vooral slechte videoverbindingen met BN'ers, zo vindt ook Angela de Jong.
'Nu waren we de hele Koningsdag lief geweest en netjes binnen de kadastrale grenzen van onze achtertuin gebleven en WAT. WAS. DE. BELONING? Een verschrikkelijke tv-avond met Chantal en Beau die letterlijk het niveau schuifdeurentoneel niet oversteeg', zo schrijft de AD-diva.
Daarnaast ontbrak het aan chemie tussen de tv-sterren: "Chantal en Beau hadden duidelijk meer chemie hadden met de schaal oranjegebak en het plexiglazen tussenschot dan met elkaar. Wat ze overigens zelf na vijf minuten ook door hadden, maar toen moesten ze nog anderhalf uur."
De kijkers waren het grotendeels eens met Angela en de kijkcijfers hielden ook al niet over.
Bij #chantalenbeau zijn de reclame blokken een welkome afwisseling.. #rtl4 — Marco (@Marco_Lely) April 27, 2020
Ik vind ze apart allebei leuk, maar samen zijn ze echt geen match...😬 #chantalenbeau — Yvonne Wiegers (@YvonneWiegers) April 27, 2020
De TV van gisteren: wapperende haren in Heel Holland bakt zorgen voor ophef
08:00Deze kerstspecials mag je dit jaar niet missen
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Unknown
12:13Kids Top 20 verdwijnt na 22 jaar van de buis: 'Ontzettend jammer'
11:13Jury geniet van Child of Destiny in The Tribute: Battle of the Bands: 'Geweldig!' (video)