TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat is best begrijpelijk omdat Angela de laatste tijd nogal op haar donder krijgt van Johan Derksen. Hij vindt dat Angela het in haar columns veel te veel voorzien heeft op John de Mol na The Voice-rel. Johan, die door Wilfred Genee regelmatig wordt aangeduid als 'woordvoerder van John de Mol', nam het in de nasleep van het The Voice-schandaal telkens op voor de mediamagnaat.
Lees ook: Angela kreeg ook al een sneer van Linda de Mol
Aan de andere kant deelt Angela de Jong zelf regelmatig uit in haar tv-column in de krant, dus had het sportief geweest wanneer ze aan tafel had plaatsgenomen bij Johan en de rest. Angela heeft het programma laten weten dat ze 'het gevoel heeft dat ze hier op dit moment niet op haar plaats is', zo zei Wilfred Genee. Johan Derksen reageerde voorspelbaar. Hij vindt dat geleuter. Hopelijk durft Angela binnen afzienbare tijd wel aan te schuiven.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen