TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat is best begrijpelijk omdat Angela de laatste tijd nogal op haar donder krijgt van Johan Derksen. Hij vindt dat Angela het in haar columns veel te veel voorzien heeft op John de Mol na The Voice-rel. Johan, die door Wilfred Genee regelmatig wordt aangeduid als 'woordvoerder van John de Mol', nam het in de nasleep van het The Voice-schandaal telkens op voor de mediamagnaat.
Lees ook: Angela kreeg ook al een sneer van Linda de Mol
Aan de andere kant deelt Angela de Jong zelf regelmatig uit in haar tv-column in de krant, dus had het sportief geweest wanneer ze aan tafel had plaatsgenomen bij Johan en de rest. Angela heeft het programma laten weten dat ze 'het gevoel heeft dat ze hier op dit moment niet op haar plaats is', zo zei Wilfred Genee. Johan Derksen reageerde voorspelbaar. Hij vindt dat geleuter. Hopelijk durft Angela binnen afzienbare tijd wel aan te schuiven.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026