TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat is best begrijpelijk omdat Angela de laatste tijd nogal op haar donder krijgt van Johan Derksen. Hij vindt dat Angela het in haar columns veel te veel voorzien heeft op John de Mol na The Voice-rel. Johan, die door Wilfred Genee regelmatig wordt aangeduid als 'woordvoerder van John de Mol', nam het in de nasleep van het The Voice-schandaal telkens op voor de mediamagnaat.
Lees ook: Angela kreeg ook al een sneer van Linda de Mol
Aan de andere kant deelt Angela de Jong zelf regelmatig uit in haar tv-column in de krant, dus had het sportief geweest wanneer ze aan tafel had plaatsgenomen bij Johan en de rest. Angela heeft het programma laten weten dat ze 'het gevoel heeft dat ze hier op dit moment niet op haar plaats is', zo zei Wilfred Genee. Johan Derksen reageerde voorspelbaar. Hij vindt dat geleuter. Hopelijk durft Angela binnen afzienbare tijd wel aan te schuiven.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
