TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Angela Schijf maakt na ruim twintig jaar haar rentree op een musicalpodium. De actrice, onder andere te zien in Flikken Maastricht, krijgt een van de hoofdrollen in Dagboek van een herdershond.
"Om het succes van de serie ervaren te hebben, ben ik nèt te jong", vertelt Schijf. "Maar de titel gonst, ook in mijn generatie. Nu komt er dat spektakelstuk en wat heb ik zin om daar deel van uit te maken. Om, na meer dan twintig jaar, weer eens een musical te doen. En dan nog wel als een geestige, vrijdenkende engel met collega's waar ik me op verheug, in mijn geliefde Maastricht."
Angela kruipt in de huid van engelbewaarder, die in de gelijknamige bekroonde KRO-serie tussen 1978 en 1980 alleen te horen was. Naast de actrice maken ook Joes Brauers, Suzan Seegers en Anne-Mieke Ruyten hun opwachting in Dagboek van een herdershond.
Schijf was in 2000 te zien in de musical 42nd Street en ontving voor die rol een Musical Award. Dagboek van een herdershond gaat in mei 2022 in première.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1