TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Angela Schijf maakt na ruim twintig jaar haar rentree op een musicalpodium. De actrice, onder andere te zien in Flikken Maastricht, krijgt een van de hoofdrollen in Dagboek van een herdershond.
"Om het succes van de serie ervaren te hebben, ben ik nèt te jong", vertelt Schijf. "Maar de titel gonst, ook in mijn generatie. Nu komt er dat spektakelstuk en wat heb ik zin om daar deel van uit te maken. Om, na meer dan twintig jaar, weer eens een musical te doen. En dan nog wel als een geestige, vrijdenkende engel met collega's waar ik me op verheug, in mijn geliefde Maastricht."
Angela kruipt in de huid van engelbewaarder, die in de gelijknamige bekroonde KRO-serie tussen 1978 en 1980 alleen te horen was. Naast de actrice maken ook Joes Brauers, Suzan Seegers en Anne-Mieke Ruyten hun opwachting in Dagboek van een herdershond.
Schijf was in 2000 te zien in de musical 42nd Street en ontving voor die rol een Musical Award. Dagboek van een herdershond gaat in mei 2022 in première.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen