TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het lijkt er sterk op dat Anita Witzier binnenkort een nieuwe klus te pakken heeft. De 59-jarige presentatrice is in beeld om bij Op1 aan de slag te gaan.
Volgens Angela de Jong heeft Anita Witzier een screentest voor het programma gedaan. Met haar ook wetenschapsjournaliste en presentatrice Anna Gimbrère. Eén van hen moet de opengevallen plek van Talitha Muusse naast Sven Kockelmann invullen.
In een eerder interview gaf Anita al aan de presentatie van Op1 wel te zien zitten. “Het lijkt me spannend en ook leuk, want het is live, je voert gesprekken met z’n tweeën en elke dag is anders, met weer nieuwe gasten.”
Dinsdag werd ze door RTL Boulevard gevraagd naar de geruchten over haar screentest voor Op1. Ontkennen deed het voormalig Memories-gezicht niet. “Anita zegt zelf tegen ons ‘dat er zoveel speculaties rondgaan dat ze er weinig over kan zeggen’. Dat zegt ook wel weer wat. Sowieso presenteert iedereen bij de NPO inmiddels Op1, dus het zou zomaar goed kunnen”, aldus presentator Luuk Ikink in het entertainmentprogramma.
Op1 is iedere werkdag rond de klok van 22:20 uur te zien bij de NPO. Iedere dag wisselen de omroepen en presentatoren elkaar af. Sven Kockelmann zat eerst op de zondag, maar zal dus met Anita of Anna op een doordeweekse dag te zien zijn.
MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
Een ontslagen reddingswerker grijpt in Daylight in bij een groot ongeluk in een tunnel.
