TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De hinniken podcast vertelt Annemiek hoe het allemaal zo is gelopen. De boerin had op haar Instagram-pagina een berichtje gezet dat ze een tour langs haar collega-boeren ging maken en daar reageerde een man op met een lach-emoji. "Ik zag zijn foto en dacht: wow, wie ben jij dan?"
"Sindsdien zijn we in gesprek geraakt en niet meer gestopt. Het is echt nog heel pril, maar hij is hartstikke leuk." Annemiek kent de bewuste man -van wie ze de naam niet verklapt- nu anderhalve maand. Volgens de boerin hebben de twee veel gemeen: "We schaken allebei graag, houden van speciaalbiertjes, zijn allebei wel sportief en houden van gezelligheid."
Annemiek heeft haar nieuwe liefde een beetje te danken aan de coronacrisis want de man in kwestie keek in het verleden nooit naar Boer zoekt vrouw, maar omdat er geen voetbal was, deed hij dat dit seizoen wel.
De koeien van Annemiek staan er mooi bij.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji