TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De hinniken podcast vertelt Annemiek hoe het allemaal zo is gelopen. De boerin had op haar Instagram-pagina een berichtje gezet dat ze een tour langs haar collega-boeren ging maken en daar reageerde een man op met een lach-emoji. "Ik zag zijn foto en dacht: wow, wie ben jij dan?"
"Sindsdien zijn we in gesprek geraakt en niet meer gestopt. Het is echt nog heel pril, maar hij is hartstikke leuk." Annemiek kent de bewuste man -van wie ze de naam niet verklapt- nu anderhalve maand. Volgens de boerin hebben de twee veel gemeen: "We schaken allebei graag, houden van speciaalbiertjes, zijn allebei wel sportief en houden van gezelligheid."
Annemiek heeft haar nieuwe liefde een beetje te danken aan de coronacrisis want de man in kwestie keek in het verleden nooit naar Boer zoekt vrouw, maar omdat er geen voetbal was, deed hij dat dit seizoen wel.
De koeien van Annemiek staan er mooi bij.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland