TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deelnemer Van Santen ging nog een stapje verder en stelde voor dat iemand een petitie start om dit voor elkaar te krijgen. Hoe moet het pleintje eruit zien volgens de presentatrice van Opsporing Verzocht? Een paar bankjes, een bibliotheekje en een fonteintje, zo betoogt ze. Maarten van Rossem en Philip Freriks stonden overigens niet gelijk op de banken toen ze het voorstelde.
Tom Roes - ook deelnemer in De Slimste Mens - ging nog iets verder. Hij stelde voor om de Coentunnel van een andere naam te voorzien met Freriks en en Van Rossem in het achterhoofd.
Freriks en Van Rossem draaien momenteel hun laatste seizoen van de nog altijd razend populaire NPO-quiz. Hierna neemt Herman van der Zandt het stokje over.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen