TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deelnemer Van Santen ging nog een stapje verder en stelde voor dat iemand een petitie start om dit voor elkaar te krijgen. Hoe moet het pleintje eruit zien volgens de presentatrice van Opsporing Verzocht? Een paar bankjes, een bibliotheekje en een fonteintje, zo betoogt ze. Maarten van Rossem en Philip Freriks stonden overigens niet gelijk op de banken toen ze het voorstelde.
Tom Roes - ook deelnemer in De Slimste Mens - ging nog iets verder. Hij stelde voor om de Coentunnel van een andere naam te voorzien met Freriks en en Van Rossem in het achterhoofd.
Freriks en Van Rossem draaien momenteel hun laatste seizoen van de nog altijd razend populaire NPO-quiz. Hierna neemt Herman van der Zandt het stokje over.
'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'
15:15De makers van Het Jaar van Fortuyn komen met een nieuwe dramaserie
14:12Joris Linssen zou voor Hello Goodbye niet naar een commerciële omroep gaan
13:20BN'ers doen massaal mee aan deze trend (en wij ook)
12:32Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars