TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deelnemer Van Santen ging nog een stapje verder en stelde voor dat iemand een petitie start om dit voor elkaar te krijgen. Hoe moet het pleintje eruit zien volgens de presentatrice van Opsporing Verzocht? Een paar bankjes, een bibliotheekje en een fonteintje, zo betoogt ze. Maarten van Rossem en Philip Freriks stonden overigens niet gelijk op de banken toen ze het voorstelde.
Tom Roes - ook deelnemer in De Slimste Mens - ging nog iets verder. Hij stelde voor om de Coentunnel van een andere naam te voorzien met Freriks en en Van Rossem in het achterhoofd.
Freriks en Van Rossem draaien momenteel hun laatste seizoen van de nog altijd razend populaire NPO-quiz. Hierna neemt Herman van der Zandt het stokje over.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is