TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deelnemer Van Santen ging nog een stapje verder en stelde voor dat iemand een petitie start om dit voor elkaar te krijgen. Hoe moet het pleintje eruit zien volgens de presentatrice van Opsporing Verzocht? Een paar bankjes, een bibliotheekje en een fonteintje, zo betoogt ze. Maarten van Rossem en Philip Freriks stonden overigens niet gelijk op de banken toen ze het voorstelde.
Tom Roes - ook deelnemer in De Slimste Mens - ging nog iets verder. Hij stelde voor om de Coentunnel van een andere naam te voorzien met Freriks en en Van Rossem in het achterhoofd.
Freriks en Van Rossem draaien momenteel hun laatste seizoen van de nog altijd razend populaire NPO-quiz. Hierna neemt Herman van der Zandt het stokje over.
Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond