TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Back to work”, schrijft de Haagse bij het kiekje. Wat opvalt is dat de rode stoel van Anouk uit de studio gehaald lijkt te zijn. Anouk gaf eerder al aan strenge coronamaatregelen te eisen, omdat ze tot de risicogroep behoort. De zangeres heeft namelijk astma.
Het productiebedrijf heeft dus goed naar de wensen van de 45-jarige Anouk geluisterd, want de zangeres is overstag gegaan en weer plaats genomen in de rode stoel. Voor Anouk is het het vijfde seizoen bij de talentenjacht. In seizoen zes van TVOH nam ze het stokje over van Trijntje Oosterhuis.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026