TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet alleen de verhalen van de patiënten in Antoni van Leeuwenhoek - Over Leven met kKanker maken veel indruk op Beau van Erven Dorens. Ook het medisch personeel kan - zeker na het maken van dit programma - op zijn respect rekenen.
“De dokters van het AVL staan dagelijks mensen te woord die leven tussen hoop en vrees. Ga maar eens in een kamer zitten en met iemand een slechtnieuwsgesprek voeren. Dat lijkt me een nachtmerrie, ik zou dat nooit van mijn leven kunnen. Maar de mensen van het ziekenhuis moeten wel, het hoort bij hun werk”, vertelt de presentator.
Hij noemt het personeel ‘toegewijd en betrokken, maar tegelijkertijd met een zekere afstand’. “Dat moet ook wel. Anders kunnen ze de volgende patiënten niet helpen. Dat kunnen ze dan geestelijk niet aan.”
Antoni van Leeuwenhoek - over Leven met Kanker is iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm