TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beau van Erven Dorens spreekt in Antoni van Leeuwenhoek - Over Leven met Kanker met het personeel en de patiënten van het Amsterdamse AVL.
Vernoemd naar microbioloog Antoni van Leeuwenhoek (1632 - 1723) lag de kiem voor het gelijknamige ziekenhuis in 1913. Het Nederlands Kanker Instituut (NKI) werd opgericht, en opende een jaar later de kliniek Antoni van Leeuwenhoek-huis aan de hoofdstedelijke Keizersgracht, dat maximaal zeventien patiënten kon huisvesten.
In 1929 verhuisde het naar het voormalige militaire hospitaal aan de Sarphatistraat om tenslotte in 1973 in het speciaal gebouwde pand aan de Plesmanlaan zijn onderdak te vinden. De missie van het Antoni van Leeuwenhoek: ‘Een medicijn voor elke vorm van kanker en de beste zorg voor elke patiënt’.
Antoni van Leeuwenhoek - Over Leven met Kanker is iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?