TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Televisiemaker Arjen Lubach is afgelopen jaar behandeld aan een gezwel op zijn schildklier. Gelukkig ging het volgens Lubach om een goedaardig gezwel. “Mijn halve schildklier is eruit gehaald.”
Het medische nieuws vertelde Lubach in de uitzending van Sterren op het doek waarin Özcan Akyol (Eus) zijn gasten vragen stelt terwijl er een portret van hen gemaakt wordt. De presentator vertelt aan Eus: “Het bleek uiteindelijk goedaardig te zijn, dus dat is goed afgelopen, ondanks wat complicaties na de operatie".
Bij Arjen zat de schrik er wel goed in: "De dag dat de punctie-uitslag kwam en bleek dat er een gezwel zat, had ik op de dag af dezelfde leeftijd als mijn moeder toen zij hoorde dat ze ongeneeslijk ziek was. Bij elk kuchje of dingetje denk ik: nu ben ik aan de beurt."
Aan het eind van het programma Sterren op het doek kiest Lubach voor een schilderij naar keuze. De andere twee doeken worden geveild en de opbrengst hiervoor zal naar het KWF-kankerbestrijding.
De foto’s van de werken op de website zijn wat overbelicht, dus in het echt nog fraaier! Er wordt al flink geboden, dat is fijn, want de opbrengst gaat naar @kwf_nl . Bedankt voor het kijken, de volgende keer dat je mij op tv ziet maak ik weer grapjes over het nieuws, oké? 🙏🏻❤️ https://t.co/o3vhroI5x3 — Arjen Lubach (@arjenlubach) October 23, 2021
Fantastisch, @arjenlubach, dat de opbrengst van de twee prachtige werken aan KWF wordt gedoneerd. Dankjewel! Ook voor je openhartigheid en het delen van je verhaal in #sterrenophetdoek. https://t.co/FcBVfwWF9a — KWFKankerbestrijding (@kwf_nl) October 23, 2021
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)