TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen geeft daarbij niet aan wanneer we voor de laatste keer kunnen genieten van zijn humor en scherpzinnige opmerkingen, die meerdere keren viraal gingen. De reden voor zijn besluit deelt de 40-jarige Groninger wel.
"Ik denk dat de huidige vorm, dat ene half uur per week waarin naast een paar actualiteiten één groot thema centraal staat, tegen zijn grenzen aan loopt", schrijft Lubach. "Niet omdat we het niet meer zouden kunnen, maar omdat alles wat je in die vorm (man in pak achter desk doet nieuwslezer na en windt zich op met grapjes) brengt, hetzelfde gewicht krijgt."
Daaraan voegt Lubach toe dat hij op het hoogtepunt wil stoppen. Zondag met Lubach ging in 2014 van start en drie jaar later had het programma al de Gouden Televizier-Ring te pakken. Het twaalfde seizoen, met weer tien afleveringen, begint halverwege volgende maand. Of dat ook het laatste seizoen is, is nog niet duidelijk.
Nooit van onderen filmen! Wel blij met de release van het boek! pic.twitter.com/6wSOdohupW — Arjen | 19 augustus: nieuw boek (@arjenlubach) August 19, 2020
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning