TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu de stemproblemen van Art Rooijakkers weer helemaal zijn verdwenen, mag hij meteen weer aan de bak. Hij blijft in het thema van de stembanden, want hij gaat het nieuwe programma DNA Singers presenteren. Dat heeft producent Blue Circle bekendgemaakt.
Na bijna een jaar afwezigheid, is dit het eerste studioprogramma voor de presentator op RTL4.
De naam zegt het al een beetje. In DNA Singers draait het allemaal om goede genen. Tenminste, als je geluk hebt. Er wordt namelijk gekeken of goed kunnen zingen erfelijk bepaald is en of je daadwerkelijk kan zeggen ‘het zit in de familie?’
Art Rooijakkers ontvangt elke aflevering drie onbekende zangers en zangeressen in de studio voor een optreden met een live band. Ze hebben allemaal één overeenkomst: ze zijn alle drie familie van een bekende Nederlandse artiest. Maar van wie?
Dat is aan de twee panels, die bestaan uit Jeroen van Koningsbrugge en Jaap Reesema. Zij moeten samen met het publiek in de studio aan de hand van het solo-optreden, bijzondere duetten en hints zien te achterhalen van wie de kandidaten familie zijn.
Wanneer DNA Singers precies te zien is, is nog niet bekend. Wel zullen de opnames binnenkort starten en wordt er nog gezocht naar publiek.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?
20:19Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen