TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt nog lastig om te kiezen wat we tijdens Oudjaarsavond gaan kijken, want ook Astrid Joosten komt met een speciale oudejaarseditie van de kennisquiz 2 voor 12.
Dat vertelde de presentatrice maandagochtend bij de NPO Radio 2-ochtendshow Jan-Willem Start Op!
Astrid laat weten dat de quiz dit keer in een iets ander jasje gestoken gaat worden. "We gaan op oudejaarsavond een hele speciale 2 voor 12 maken, die eindigt om twee minuten voor twaalf. We hebben dat nog nooit gedaan, maar het wordt een heel mooie, aparte aflevering."
Het blijft nog even een verrassing wat we dan precies kunnen verwachten en of er weer bekende kandidaten meedoen.
Het is niet de eerste keer dat de kennisquiz een speciale editie organiseert. In 2021 bestond het programma 50 jaar en dat werd toen ook gevierd met een bijzondere speelweek. Twintig bekende Nederlanders namen het toen tegen elkaar op, terwijl het normaal gesproken onbekende Nederlanders zijn.
De oudejaarseditie van 2 voor 12 is uiteraard op 31 december te zien om 22:55 uur op NPO2.
Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
20:32Kijkers vol lof over battle tussen Humphrey en Nicole bij The Voice of Holland
15:02Arjen Lubach veroorzaakt tanktoerisme: 'Dit hebben we willen voorkomen'
14:30Linda geeft update over haar en haar zoon na overlijden van Alex uit Over Mijn Lijk