TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt nog lastig om te kiezen wat we tijdens Oudjaarsavond gaan kijken, want ook Astrid Joosten komt met een speciale oudejaarseditie van de kennisquiz 2 voor 12.
Dat vertelde de presentatrice maandagochtend bij de NPO Radio 2-ochtendshow Jan-Willem Start Op!
Astrid laat weten dat de quiz dit keer in een iets ander jasje gestoken gaat worden. "We gaan op oudejaarsavond een hele speciale 2 voor 12 maken, die eindigt om twee minuten voor twaalf. We hebben dat nog nooit gedaan, maar het wordt een heel mooie, aparte aflevering."
Het blijft nog even een verrassing wat we dan precies kunnen verwachten en of er weer bekende kandidaten meedoen.
Het is niet de eerste keer dat de kennisquiz een speciale editie organiseert. In 2021 bestond het programma 50 jaar en dat werd toen ook gevierd met een bijzondere speelweek. Twintig bekende Nederlanders namen het toen tegen elkaar op, terwijl het normaal gesproken onbekende Nederlanders zijn.
De oudejaarseditie van 2 voor 12 is uiteraard op 31 december te zien om 22:55 uur op NPO2.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen