TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt nog lastig om te kiezen wat we tijdens Oudjaarsavond gaan kijken, want ook Astrid Joosten komt met een speciale oudejaarseditie van de kennisquiz 2 voor 12.
Dat vertelde de presentatrice maandagochtend bij de NPO Radio 2-ochtendshow Jan-Willem Start Op!
Astrid laat weten dat de quiz dit keer in een iets ander jasje gestoken gaat worden. "We gaan op oudejaarsavond een hele speciale 2 voor 12 maken, die eindigt om twee minuten voor twaalf. We hebben dat nog nooit gedaan, maar het wordt een heel mooie, aparte aflevering."
Het blijft nog even een verrassing wat we dan precies kunnen verwachten en of er weer bekende kandidaten meedoen.
Het is niet de eerste keer dat de kennisquiz een speciale editie organiseert. In 2021 bestond het programma 50 jaar en dat werd toen ook gevierd met een bijzondere speelweek. Twintig bekende Nederlanders namen het toen tegen elkaar op, terwijl het normaal gesproken onbekende Nederlanders zijn.
De oudejaarseditie van 2 voor 12 is uiteraard op 31 december te zien om 22:55 uur op NPO2.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem