TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Bauer presenteerde het programma van 2009 tot 2015.
Het populaire AVROTROS-programma (voorheen TROS) was voor het eerst op de buis in 1980. Het concept was eenvoudig: mensen met een verborgen camera voor de gek houden. In de jaren die volgden moesten zowel bekende als onbekende Nederlanders eraan geloven. Bananasplit groeide uit tot een iconisch programma.
Dit jaar bestaat het programma 45 jaar, hoewel het al een kleine tien jaar niet meer op televisie is. Het laatste seizoen werd in 2015 uitgezonden met presentator Frans Bauer. Afgelopen jaar waren er al geruchten dat Bananasplit in 2025 opnieuw op televisie zou komen. Nu heeft AVROTROS bekendgemaakt dat Frans Bauer binnenkort 'terugblikt op 45 jaar Bananasplit'. Wanneer en waar dit te zien is, is nog niet bekend. Of er ook nieuwe afleveringen worden gemaakt is evenmin onbekend. We kunnen in ieder geval alvast genieten van onderstaand fragment waarin Frans Bauer en Ernst Daniël Smit een arme privé-chauffeur te grazen nemen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur