TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Bauer presenteerde het programma van 2009 tot 2015.
Het populaire AVROTROS-programma (voorheen TROS) was voor het eerst op de buis in 1980. Het concept was eenvoudig: mensen met een verborgen camera voor de gek houden. In de jaren die volgden moesten zowel bekende als onbekende Nederlanders eraan geloven. Bananasplit groeide uit tot een iconisch programma.
Dit jaar bestaat het programma 45 jaar, hoewel het al een kleine tien jaar niet meer op televisie is. Het laatste seizoen werd in 2015 uitgezonden met presentator Frans Bauer. Afgelopen jaar waren er al geruchten dat Bananasplit in 2025 opnieuw op televisie zou komen. Nu heeft AVROTROS bekendgemaakt dat Frans Bauer binnenkort 'terugblikt op 45 jaar Bananasplit'. Wanneer en waar dit te zien is, is nog niet bekend. Of er ook nieuwe afleveringen worden gemaakt is evenmin onbekend. We kunnen in ieder geval alvast genieten van onderstaand fragment waarin Frans Bauer en Ernst Daniël Smit een arme privé-chauffeur te grazen nemen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'