TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 56-jarige presentator zag het echter niet zitten om figuurlijk in de voetsporen van Niehe te treden. “‘Kun jij niet de nieuwe Ivo Niehe worden?’ Nou, sorry Ivo als je luistert… Maar in de zin van: ‘Kun jij niet allemaal beroemde mensen dan gaan ontmoeten overal?’ Dat moeten we niet doen”, zegt Jort in Een podcast over media, gepresenteerd door Alexander Klöpping (foto rechts) en Ernst-Jan Pfauth.
Jort heeft niet daadwerkelijk gehoord dat AVROTROS bezig is om Ivo met pensioen te sturen. “Het werd niet letterlijk gezegd van: ‘Wil jij Ivo Niehe worden?’, want hij is er nog steeds, maar een Ivo Niehe-achtig programma, waarbij je bijvoorbeeld Elon Musk gaat ontmoeten en dan ga je blowen met Elon Musk, want dat is lachen.”
Jort stelt geen behoefte te hebben aan het ontmoeten van bekenden en daar dan een praatje mee te houden. Hij wil liever wat anders doen en ziet Lucy Worsley als een voorbeeld. “Als ik een journalistieke ambitie heb, dan is het dat ik uiteindelijk een verteller wordt van economische geschiedenis en geschiedenis. Zij heeft veel prijzen gewonnen en die kan op geheel eigen stijl – of het nou een reportage is over Oxford Cambridge of over de tsaren – geweldig presenteren.”
RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer
14:05Dit is 'm dan: de trailer van het laatste seizoen van Dertigers