TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Avrotros heeft groen licht gegeven voor een tweede seizoen van Kamp van Koningsbrugge. En je kunt je daar nu al voor aanmelden!
Presentator Jeroen van Koningsbrugge zoekt net als voor het eerste seizoen vijftien gewone burgers die zich willen onderwerpen aan een van de zwaarste opleidingen ter wereld: de opleiding van The Special Forces, de best getrainde militaire eenheid van Nederland.
Op zijn Instagram deelt Van Koningsbrugge de promo voor het tweede seizoen van het programma. Daarin is te zien hoe diep je als deelnemer soms moet gaan om je grenzen te verleggen en de training te voltooien. Durf jij het aan? Aanmelden kan hier en tot 31 juli 2021.
Kamp van Koningsbrugge is de Nederlandse equivalent van de Belgische versie Kamp Waes, waar acteur Tom Waes het programma maakte. Kamp van Koningsbrugge ging in Nederland van start met meer dan een miljoen kijkers en in de weken die volgden bleef het programma op dat peil.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Mischa Blok portretteert vier bekende opiniemakers in nieuw AVROTROS-programma
10:00Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’