TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De ellende ontstond toen Stenders van Avrotros overstapte naar BNNVARA en daardoor zijn tijdslot tussen 12 en 2 uur verloor. Annemieke Schollaardt nam die plek over. Maar dat wilde de NPO niet en daarom werd besloten tot een compromis. Stenders van maandag tot en met donderdag en Annemieke Schollaardt van vrijdag tot en met zondag.
Avrotros vond het een compromis van niks en besloot een rechtszaak aan te spannen. Maar de rechter heeft de NPO nu toch gelijk gegeven. Hij vindt dat de Publieke Omroep helemaal zelf mag beslissen wat het met haar zendtijd doet. Avrotros gaat niet in hoger beroep en zegt dat het vanaf nu 'vooruit kijkt.'
Voor Annemieke blijft de uitspraak een beetje lullig, zij ruilde 3FM in voor Radio 2 met de belofte van een dagelijkse radioshow.
Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4