TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De ellende ontstond toen Stenders van Avrotros overstapte naar BNNVARA en daardoor zijn tijdslot tussen 12 en 2 uur verloor. Annemieke Schollaardt nam die plek over. Maar dat wilde de NPO niet en daarom werd besloten tot een compromis. Stenders van maandag tot en met donderdag en Annemieke Schollaardt van vrijdag tot en met zondag.
Avrotros vond het een compromis van niks en besloot een rechtszaak aan te spannen. Maar de rechter heeft de NPO nu toch gelijk gegeven. Hij vindt dat de Publieke Omroep helemaal zelf mag beslissen wat het met haar zendtijd doet. Avrotros gaat niet in hoger beroep en zegt dat het vanaf nu 'vooruit kijkt.'
Voor Annemieke blijft de uitspraak een beetje lullig, zij ruilde 3FM in voor Radio 2 met de belofte van een dagelijkse radioshow.
B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’
09:26Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'