TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De ellende ontstond toen Stenders van Avrotros overstapte naar BNNVARA en daardoor zijn tijdslot tussen 12 en 2 uur verloor. Annemieke Schollaardt nam die plek over. Maar dat wilde de NPO niet en daarom werd besloten tot een compromis. Stenders van maandag tot en met donderdag en Annemieke Schollaardt van vrijdag tot en met zondag.
Avrotros vond het een compromis van niks en besloot een rechtszaak aan te spannen. Maar de rechter heeft de NPO nu toch gelijk gegeven. Hij vindt dat de Publieke Omroep helemaal zelf mag beslissen wat het met haar zendtijd doet. Avrotros gaat niet in hoger beroep en zegt dat het vanaf nu 'vooruit kijkt.'
Voor Annemieke blijft de uitspraak een beetje lullig, zij ruilde 3FM in voor Radio 2 met de belofte van een dagelijkse radioshow.
KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland
09:38Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek
08:01De TV van gisteren: Realityserie De Hanslers blijft scoren
08:00Carlo Boszhard leerde belangrijke lessen van Paul van Gorcum
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 december 2025