TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De ellende ontstond toen Stenders van Avrotros overstapte naar BNNVARA en daardoor zijn tijdslot tussen 12 en 2 uur verloor. Annemieke Schollaardt nam die plek over. Maar dat wilde de NPO niet en daarom werd besloten tot een compromis. Stenders van maandag tot en met donderdag en Annemieke Schollaardt van vrijdag tot en met zondag.
Avrotros vond het een compromis van niks en besloot een rechtszaak aan te spannen. Maar de rechter heeft de NPO nu toch gelijk gegeven. Hij vindt dat de Publieke Omroep helemaal zelf mag beslissen wat het met haar zendtijd doet. Avrotros gaat niet in hoger beroep en zegt dat het vanaf nu 'vooruit kijkt.'
Voor Annemieke blijft de uitspraak een beetje lullig, zij ruilde 3FM in voor Radio 2 met de belofte van een dagelijkse radioshow.
Partnerbijdrage
Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14De TV van gisteren: De Oranjezomer-tafel snapt niets van keuze Dyantha Brooks: ‘Knapste speler van Oranje’
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Stars on stage, Stargate