TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De ellende ontstond toen Stenders van Avrotros overstapte naar BNNVARA en daardoor zijn tijdslot tussen 12 en 2 uur verloor. Annemieke Schollaardt nam die plek over. Maar dat wilde de NPO niet en daarom werd besloten tot een compromis. Stenders van maandag tot en met donderdag en Annemieke Schollaardt van vrijdag tot en met zondag.
Avrotros vond het een compromis van niks en besloot een rechtszaak aan te spannen. Maar de rechter heeft de NPO nu toch gelijk gegeven. Hij vindt dat de Publieke Omroep helemaal zelf mag beslissen wat het met haar zendtijd doet. Avrotros gaat niet in hoger beroep en zegt dat het vanaf nu 'vooruit kijkt.'
Voor Annemieke blijft de uitspraak een beetje lullig, zij ruilde 3FM in voor Radio 2 met de belofte van een dagelijkse radioshow.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie