TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maestro krijgt een nieuw seizoen. De zesde reeks van de dirigeershow is vanaf 5 december te zien op NPO1.
Zeven bekende Nederlanders gaan in het AVROTROS-programma Maestro de strijd met elkaar aan om de gouden baton. De eerste kandidaat die bekend is gemaakt is actrice en cabaretière Plien van Bennekom. De laatste editie van Maestro, dat in 2012 voor het eerst op televisie te zien was, werd gewonnen door Lucas Hamming. De zanger versloeg in de finale actrice Monic Hendrickx.
Juryleden Dominic Seldis en Isabelle van Keulen keren ook weer terug. Dit jaar worden ze bijgestaan door een nieuwe juryvoorzitter, te weten de Duitse topdirigent Henrik Schaefer. Hij was eerder begeleider van de kandidaten, maar nu gaat hij ze vooral van commentaar voorzien.
Direct na de uitzendingen is ook de Maestro AfterTalk weer van de partij op NPO 1 Extra en online. Hierin neemt NPO Radio 4-dj Jet Berkhout samen met presentator Frits Sissing een kijkje achter de schermen.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag