TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maestro krijgt een nieuw seizoen. De zesde reeks van de dirigeershow is vanaf 5 december te zien op NPO1.
Zeven bekende Nederlanders gaan in het AVROTROS-programma Maestro de strijd met elkaar aan om de gouden baton. De eerste kandidaat die bekend is gemaakt is actrice en cabaretière Plien van Bennekom. De laatste editie van Maestro, dat in 2012 voor het eerst op televisie te zien was, werd gewonnen door Lucas Hamming. De zanger versloeg in de finale actrice Monic Hendrickx.
Juryleden Dominic Seldis en Isabelle van Keulen keren ook weer terug. Dit jaar worden ze bijgestaan door een nieuwe juryvoorzitter, te weten de Duitse topdirigent Henrik Schaefer. Hij was eerder begeleider van de kandidaten, maar nu gaat hij ze vooral van commentaar voorzien.
Direct na de uitzendingen is ook de Maestro AfterTalk weer van de partij op NPO 1 Extra en online. Hierin neemt NPO Radio 4-dj Jet Berkhout samen met presentator Frits Sissing een kijkje achter de schermen.
Vandaag Inside is terug: dit zijn de gasten maandagavond
10:00Bonnie hoopt ooit nog eens terug te keren in De Bondgenoten: 'Dan ben ik iets minder lief'
10:00Dit zijn tien tv-programma’s om nu al naar uit te kijken
09:35B&B Vol Liefde-Fred kan eetgewoontes Ellen niet aan: 'Autistisch'
08:40Make Up Your Mind: 'Hele grote naam doet mee aan dit seizoen'