TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maestro krijgt een nieuw seizoen. De zesde reeks van de dirigeershow is vanaf 5 december te zien op NPO1.
Zeven bekende Nederlanders gaan in het AVROTROS-programma Maestro de strijd met elkaar aan om de gouden baton. De eerste kandidaat die bekend is gemaakt is actrice en cabaretière Plien van Bennekom. De laatste editie van Maestro, dat in 2012 voor het eerst op televisie te zien was, werd gewonnen door Lucas Hamming. De zanger versloeg in de finale actrice Monic Hendrickx.
Juryleden Dominic Seldis en Isabelle van Keulen keren ook weer terug. Dit jaar worden ze bijgestaan door een nieuwe juryvoorzitter, te weten de Duitse topdirigent Henrik Schaefer. Hij was eerder begeleider van de kandidaten, maar nu gaat hij ze vooral van commentaar voorzien.
Direct na de uitzendingen is ook de Maestro AfterTalk weer van de partij op NPO 1 Extra en online. Hierin neemt NPO Radio 4-dj Jet Berkhout samen met presentator Frits Sissing een kijkje achter de schermen.
Deze BN’ers zijn te zien in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast
12:47Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert