TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zodoende zit het seizoen van Dit was het nieuws er na de laatste twee afleveringen echt op en keert het programma pas na de zomer weer terug op de buis.
Volgens een woordvoerder van de NPO hebben zij hiertoe besloten omdat ‘er al andere programma’s in dat tijdslot gepland staan’, maar volgens RTL Boulevard zou het een budgettaire kwestie zijn. “De NPO zou vanwege de kosten niet akkoord zijn gegaan met het voorstel.”
Kijkers riepen op tot het verlengen van Dit was het nieuws, evenals Zondag met Lubach en eerder nog De wereld draait door. Alle drie de programma’s eindigen ondanks de coronacrisis echter op het eerder aangegeven moment.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel