TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan RTL Boulevard vertelt het koppel over de bijzondere dag. ''Ik ben door mijn kinderen weggegeven eigenlijk. Mooier kan toch niet?'' zegt Astrid erover. Ze laat weten dat het een emotionele dag was. ''Nu ben ik weer rustig. De emoties zijn eruit. We gaan een feestje bouwen.''
Haar man Harmjan voegt daar nog aan toe: ''Het is heel erg bijzonder. Eigenlijk hadden we verwacht dat ons burgerhuwelijk vrij steriel zou zijn. Maar zelfs dat was al fantastisch leuk georganiseerd. Harmjan vertelt ook onder de indruk te zijn van de omgeving waar ze getrouwd zijn. ''Dat is gewoon een waanzinnig mooi decor.''
Astrid en Harmjan leerden elkaar kennen in het B&B Vol Liefde-seizoen van 2022. Waar het eerst geen match bleek te zijn omdat Astrid geen ruimte had voor een man in haar leven, is het toch goedgekomen. In de slotaflevering van het succesvolle programma werd duidelijk dat de twee een setje zijn. Het stel liet er geen gras over groeien, want Harmjan vertrok al gauw naar de bed and breakfast van Astrid. Nog geen anderhalve maand later vroeg Harmjan zijn Astrid ten huwelijk.
Hieronder is het interview van het B&B Vol Liefde-koppel met RTL Boulevard te bekijken.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten