TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram onthult Kees van der Spek al dat er 'bijzondere gasten' meedoen in de nieuwe reeks Oplichters aangepakt. Een van hen blijkt realityster Marian Flooren.
Marian leek het tijdens haar deelname aan B&B vol liefde goed voor elkaar te hebben: de makelaar runde een luxe B&B in de Algarve en het leven lachtte haar toe. In werkelijkheid bleek ze te zijn opgelicht voor 120.000 euro en kreeg ze zelfs doodsbedreigingen.
Een oud-medewerker zou het geld van haar rekeningen hebben weggesluisd. Ook zou er een plan zijn om haar te laten vermoorden. Om die reden kreeg Marian politiebewaking waardoor ze besloot uit Portugal te vertrekken.
In mei is te zien wat Kees van der Spek voor Marian kan betekenen in Oplichters aangepakt.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'