TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jacob de Vries, die onlangs te zien was in B&B Vol liefde op RTL4, is gelukkig in de liefde. De Bed-and-breakfast-eigenaar heeft een relatie met Carla.
Diezelfde Carla had zich ingeschreven voor B&B Vol liefde, maar ze kwam niet door de voorselectie heen. Daardoor kreeg Jacob (60) vier andere vrouwen over de vloer in Portugal. Na de opnamen besloot ze Jacob alsnog te benaderen, waarna de vonk oversloeg.
"Het is de perfecte match, dat wist ik gewoon. Ik vroeg me alleen af of er aantrekkingskracht zou zijn. En of hij als hts'er wel humor zou hebben. Ik heb altijd sportmannen gehad", zegt Carla in gesprek met het AD.
Na enige tijd is Carla (54) uit Heerlen inmiddels ingetrokken bij Jacob. Behoorlijk snel als je bedenkt dat het programma twee maanden terug net afliep. "Natuurlijk hebben we al wat discussies gehad - Carla kan soms wat bazig en ongeduldig zijn - maar dat is omdat ze wat onzeker is. Dat komt wel goed”, aldus Jacob.
Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv
10:18VI-tafel smult na van Gerard Joling: 'Vaker uitnodigen'