TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jacob de Vries, die onlangs te zien was in B&B Vol liefde op RTL4, is gelukkig in de liefde. De Bed-and-breakfast-eigenaar heeft een relatie met Carla.
Diezelfde Carla had zich ingeschreven voor B&B Vol liefde, maar ze kwam niet door de voorselectie heen. Daardoor kreeg Jacob (60) vier andere vrouwen over de vloer in Portugal. Na de opnamen besloot ze Jacob alsnog te benaderen, waarna de vonk oversloeg.
"Het is de perfecte match, dat wist ik gewoon. Ik vroeg me alleen af of er aantrekkingskracht zou zijn. En of hij als hts'er wel humor zou hebben. Ik heb altijd sportmannen gehad", zegt Carla in gesprek met het AD.
Na enige tijd is Carla (54) uit Heerlen inmiddels ingetrokken bij Jacob. Behoorlijk snel als je bedenkt dat het programma twee maanden terug net afliep. "Natuurlijk hebben we al wat discussies gehad - Carla kan soms wat bazig en ongeduldig zijn - maar dat is omdat ze wat onzeker is. Dat komt wel goed”, aldus Jacob.
Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6