TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jacob de Vries, die onlangs te zien was in B&B Vol liefde op RTL4, is gelukkig in de liefde. De Bed-and-breakfast-eigenaar heeft een relatie met Carla.
Diezelfde Carla had zich ingeschreven voor B&B Vol liefde, maar ze kwam niet door de voorselectie heen. Daardoor kreeg Jacob (60) vier andere vrouwen over de vloer in Portugal. Na de opnamen besloot ze Jacob alsnog te benaderen, waarna de vonk oversloeg.
"Het is de perfecte match, dat wist ik gewoon. Ik vroeg me alleen af of er aantrekkingskracht zou zijn. En of hij als hts'er wel humor zou hebben. Ik heb altijd sportmannen gehad", zegt Carla in gesprek met het AD.
Na enige tijd is Carla (54) uit Heerlen inmiddels ingetrokken bij Jacob. Behoorlijk snel als je bedenkt dat het programma twee maanden terug net afliep. "Natuurlijk hebben we al wat discussies gehad - Carla kan soms wat bazig en ongeduldig zijn - maar dat is omdat ze wat onzeker is. Dat komt wel goed”, aldus Jacob.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los