TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Koningsbrugge heeft negen jaar research gedaan naar het onderwerp. "Ik ben gefascineerd door mensen die vragen durven stellen bij wat we als algemene waarheid aangenomen hebben. Mensen die niet alles geloven wat er geschreven staat", aldus Jeroen.
SOLO vertelt het verhaal over Mark, een Amsterdamse webdesigner, die als een van de weinigen is voorbereid als in heel Europa de stroom uitvalt. Als het daadwerkelijk het geval is, begint Mark een missie om zijn zoontje in veiligheid te brengen. Wanneer en waar de serie te zien zal zijn, is nog niet bekend.
Jeroen kwam dit weekend in het nieuws toen bleek dat hij nogal een complottenfetishist was. Die voorliefde kan hun nu mooi kwijt in deze serie.
'MolTalk keert terug naar vertrouwde plek na mislukte proef'
13:18Oh Oh Den Haag is terug, de eerste beelden zijn er
12:51Liefhebbers van Heel Holland Bakt klaar? Dit zijn de eerste beelden
12:39Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026