TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Koningsbrugge heeft negen jaar research gedaan naar het onderwerp. "Ik ben gefascineerd door mensen die vragen durven stellen bij wat we als algemene waarheid aangenomen hebben. Mensen die niet alles geloven wat er geschreven staat", aldus Jeroen.
SOLO vertelt het verhaal over Mark, een Amsterdamse webdesigner, die als een van de weinigen is voorbereid als in heel Europa de stroom uitvalt. Als het daadwerkelijk het geval is, begint Mark een missie om zijn zoontje in veiligheid te brengen. Wanneer en waar de serie te zien zal zijn, is nog niet bekend.
Jeroen kwam dit weekend in het nieuws toen bleek dat hij nogal een complottenfetishist was. Die voorliefde kan hun nu mooi kwijt in deze serie.
De TV van gisteren: Zweverige types vallen niet in de smaak bij Het Roer Om-kijkers
06:47Vanavond op TV: Brieven aan Hueting, Winter vol liefde, The Adjustment Bureau
21:59Vader van Valentijn Driessen overleden: 'Precies gegaan zoals hij wilde'
20:14Rob Geus en John van den Heuvel ondernemen juridische stappen na uitlatingen Johan Derksen over sauna
15:45Zo mis je geen moment van de uitreiking van de Gouden RadioRing 2026