TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Koningsbrugge heeft negen jaar research gedaan naar het onderwerp. "Ik ben gefascineerd door mensen die vragen durven stellen bij wat we als algemene waarheid aangenomen hebben. Mensen die niet alles geloven wat er geschreven staat", aldus Jeroen.
SOLO vertelt het verhaal over Mark, een Amsterdamse webdesigner, die als een van de weinigen is voorbereid als in heel Europa de stroom uitvalt. Als het daadwerkelijk het geval is, begint Mark een missie om zijn zoontje in veiligheid te brengen. Wanneer en waar de serie te zien zal zijn, is nog niet bekend.
Jeroen kwam dit weekend in het nieuws toen bleek dat hij nogal een complottenfetishist was. Die voorliefde kan hun nu mooi kwijt in deze serie.
Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar