TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen vrijdag kwamen Beau en RTL ineens met de aankondiging dat de presentator een dag later live op televisie zou zijn vanuit zijn woonkamer. Het thema: wat te doen tijdens de coronacrisis als je binnen moet blijven. Het programma luistert daarom ook naar de naam Beau blijft binnen.
Beau schakelde vanuit huis met allerlei mensen, zowel met bekende als onbekende lieden. Onder meer Frank Lammers en Nicolette van Dam kwamen aan het woord in deze aflevering.
Op Twitter werd positief gereageerd op de ingelaste show.
#beaublijftbinnen Heftig, mooi, grappig kortom heerlijke tv in deze onzekere/moeilijke tijd, mag wel uurtje langer, chapeau @BeauvanED je flikt het weer 💕 — Anita Willegers (@Nietje63) March 28, 2020
Leukste programma van de week #beaublijftbinnen — Edwin (@EdwinClein) March 28, 2020
Dit is toch het allerbeste format in jaren?! #beaublijftbinnen pic.twitter.com/Eq0jHyUr5i — Koningin Máxima🔸 (@MaximaKoningin_) March 28, 2020
Wat betreft kijkcijfers viel het wellicht niet heel erg mee. Beau blijft binnen blijft steken op de 24e plek in de kijkcijferlijst met 489.000 kijkers. Daar is dus nog wel wat te winnen. Al zat Beau natuurlijk wel erg laat op de avond.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los