TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen vrijdag kwamen Beau en RTL ineens met de aankondiging dat de presentator een dag later live op televisie zou zijn vanuit zijn woonkamer. Het thema: wat te doen tijdens de coronacrisis als je binnen moet blijven. Het programma luistert daarom ook naar de naam Beau blijft binnen.
Beau schakelde vanuit huis met allerlei mensen, zowel met bekende als onbekende lieden. Onder meer Frank Lammers en Nicolette van Dam kwamen aan het woord in deze aflevering.
Op Twitter werd positief gereageerd op de ingelaste show.
#beaublijftbinnen Heftig, mooi, grappig kortom heerlijke tv in deze onzekere/moeilijke tijd, mag wel uurtje langer, chapeau @BeauvanED je flikt het weer 💕 — Anita Willegers (@Nietje63) March 28, 2020
Leukste programma van de week #beaublijftbinnen — Edwin (@EdwinClein) March 28, 2020
Dit is toch het allerbeste format in jaren?! #beaublijftbinnen pic.twitter.com/Eq0jHyUr5i — Koningin Máxima🔸 (@MaximaKoningin_) March 28, 2020
Wat betreft kijkcijfers viel het wellicht niet heel erg mee. Beau blijft binnen blijft steken op de 24e plek in de kijkcijferlijst met 489.000 kijkers. Daar is dus nog wel wat te winnen. Al zat Beau natuurlijk wel erg laat op de avond.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'