TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelaste toernees, spelen voor maximaal dertig man, het zijn intense tijden voor de Nederlandse theatermakers en cabaretiers. Ze zingen er op ludieke wijze over in Wat voor sfeer zou er zijn in de zaal?
Op initiatief van De Kleine Komedie hebben komieken als Stefano Keizers, Sanne Wallis de Vries, Van der Laan & Woe, Dolf Jansen, Karin Bloemen en vele anderen meegezongen aan de cover van de Annie M.G. Schmidt klassieker Wat voor weer zou het zijn in Den Haag? In de bijbehorende clip is te zien hoe de artiesten noodgedwongen een nieuwe baan hebben gezocht. Zo is Stefano tandarts geworden, is Jeroen Woe fietsenmaker, bakt Peter pannekoeken en Karin staat uiteraard in een bloemenwinkel.
Binnen één dag is de video al door ruim 100.000 mensen gezien.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer