TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er was al bekend dat er een nieuw seizoen van Holland's Next Top Model zit aan te komen en nu heeft Videoland ook wat meer details bekendgemaakt.
In het persbericht is onder meer te lezen dat Bella en Gigi Hadid hun opwachting gaan maken. In het inmiddels veertiende seizoen zijn de dochters van Yolanda Hadid te gast en daar is moeders erg blij mee.
“Ik ben zo trots op mijn meiden en ik vind het ongelofelijk leuk dat ze tijd in hun drukke schema hebben kunnen vinden om ons te helpen zoeken naar het nieuwe Nederlandse Topmodel", zo zegt ze.
Dit nieuwe seizoen is Loiza Lamers wederom de host van de zoektocht naar een nieuw Nederlands topmodel. Yolanda zit in de jury. De nieuwe reeks is in dit najaar te zien op Videoland.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij