TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de slotaflevering van Beste Zangers zitten traditiegetrouw de duetten. Daar zijn prachtige samenwerkingen uitgekomen, zoals Floor Jansen en Henk Poort die in 2019 iedereen omverbliezen met ‘Phantom of the opera’.
Treden Bente en Snelle in hun voetsporen? De twee jongsten van deze editie (respectievelijk 25 en 30) kiezen voor 'Stiekem gedanst' van Toontje Lager uit 1983, over een verlegen jongen die het meisje van zijn dromen bewondert. Hoewel het origineel door één zanger wordt gebracht, smeden Bente en Snelle er een overtuigend duet van.
Over de keus voor het nummer zegt Bente: "Hier luisterden we vroeger naar, met ons gezin in de auto op vakantie. Er zit geen dramatisch verhaal achter, ik heb alleen maar leuke herinneringen aan 'Stiekem gedanst'."
De duettenaflevering van Beste Zangers is op zaterdag 18 oktober 2025 om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Even tot Hier gooit hoge ogen met oud-Songfestivaldeelnemer Daði Freyr
13:37Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'