TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De deelnemers aan Beste Zangers lijken op het eerste gezicht uit een bont gezelschap te bestaan. Toch is er een structuur in te herkennen.
Elk seizoen is er een nestor in het vak, een jonge artiest die via de ‘socials’ (Instagram, TikTok etc.) naam maakt en iemand uit een onverwachte muzikale hoek. In 2025 zijn dat respectievelijk Paul de Leeuw, Bente en Laetitia Gerards. Laatstgenoemde is een klassiek geschoolde sopraan én nu hoofdgast.
De 32-jarige Eindhovense hoopt met haar deelname aandacht te genereren voor haar favoriete genre: opera. “Dat er dan jonge mensen kijken en denken: o, zij is best normaal. En dat ze dan misschien eens naar een concert komen”, zei ze in de Volkskrant. “Al zijn het er maar een paar, dan ben ik daar al heel blij mee.”
Beste Zangers is elke zaterdagavond vanaf 20:30 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4
08:11Dit vinden kijkers van Videoland Original House of Villains
07:51De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside