TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De deelnemers aan Beste Zangers lijken op het eerste gezicht uit een bont gezelschap te bestaan. Toch is er een structuur in te herkennen.
Elk seizoen is er een nestor in het vak, een jonge artiest die via de ‘socials’ (Instagram, TikTok etc.) naam maakt en iemand uit een onverwachte muzikale hoek. In 2025 zijn dat respectievelijk Paul de Leeuw, Bente en Laetitia Gerards. Laatstgenoemde is een klassiek geschoolde sopraan én nu hoofdgast.
De 32-jarige Eindhovense hoopt met haar deelname aandacht te genereren voor haar favoriete genre: opera. “Dat er dan jonge mensen kijken en denken: o, zij is best normaal. En dat ze dan misschien eens naar een concert komen”, zei ze in de Volkskrant. “Al zijn het er maar een paar, dan ben ik daar al heel blij mee.”
Beste Zangers is elke zaterdagavond vanaf 20:30 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Hunted VIPS is terug: op deze data verschijnen er nieuwe afleveringen
14:05De TV van gisteren: Even tot Hier gooit hoge ogen met oud-Songfestivaldeelnemer Daði Freyr
13:37Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'