TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zanger Nielson heeft veel gehad aan Beste Zangers, waar hij in 2022 aan meedeed. Hij kon daar naar eigen zeggen een andere, betere Nielson laten zien.
De artiest heeft zichzelf teruggevonden. Lang kon de artiest, wiens echte naam Niels Littooij is, niet genieten van zijn carrière door stress en agressie. “Had ik eerder aan het programma meegedaan, dan was ik heel erg met mezelf bezig geweest. Ik moest scoren, ik zou de band hebben uitgefoeterd omdat ze iets niet zouden spelen zoals ik wilde”, vertelt hij aan AD.
Nu heeft hij er zelfs een goede band met Claudia de Breij aan overgehouden. Zij was in dezelfde editie te zien. Zangeres Karsu belt in Beste Zangers Thuis Bij... aan bij Nielson en kijkt met hem terug op zijn deelname aan het muziekprogramma.
Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026