TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Nu.nl doet Breijman haar toekomstplannen uit de doeken.
Bibi's liefde voor fotografie is zeker aangewakkerd door haar deelname: "Met fotograferen ga ik zeker door, maar dan als hobbyist. Ik ga er geen geld voor vragen, tenzij het een opdracht is die bij me past, dan wil ik erover nadenken."
Breijman geeft toe dat ze een professionele klus nog te eng vind: "Misschien moet ik daar nog wat zelfvertrouwen in krijgen. Al zie ik mezelf misschien wel de cover voor een album van Waylon (haar partner) schieten. Dan kan ik met hem overleggen en hij zou eerlijk zeggen wat hij wel en niet mooi vindt."
Naast de winst en een schat aan fotografie ervaring heeft Bibi's deelname ook de band met haar oma veel hechter gemaakt. Ze portretteerde haar voor een drieluik over familie en is van plan om haar mee te nemen naar Ameland waar de finale deels werd gedraaid: "Om vogels te spotten of zo, haha. Ik vond het daar zo mooi. Het lijkt me de perfecte combinatie om tot rust te komen."
Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad
01:00Komende week in GTST: Recidiverende romances en de inboezemende ingreep