TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Nu.nl doet Breijman haar toekomstplannen uit de doeken.
Bibi's liefde voor fotografie is zeker aangewakkerd door haar deelname: "Met fotograferen ga ik zeker door, maar dan als hobbyist. Ik ga er geen geld voor vragen, tenzij het een opdracht is die bij me past, dan wil ik erover nadenken."
Breijman geeft toe dat ze een professionele klus nog te eng vind: "Misschien moet ik daar nog wat zelfvertrouwen in krijgen. Al zie ik mezelf misschien wel de cover voor een album van Waylon (haar partner) schieten. Dan kan ik met hem overleggen en hij zou eerlijk zeggen wat hij wel en niet mooi vindt."
Naast de winst en een schat aan fotografie ervaring heeft Bibi's deelname ook de band met haar oma veel hechter gemaakt. Ze portretteerde haar voor een drieluik over familie en is van plan om haar mee te nemen naar Ameland waar de finale deels werd gedraaid: "Om vogels te spotten of zo, haha. Ik vond het daar zo mooi. Het lijkt me de perfecte combinatie om tot rust te komen."
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur