TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Nu.nl doet Breijman haar toekomstplannen uit de doeken.
Bibi's liefde voor fotografie is zeker aangewakkerd door haar deelname: "Met fotograferen ga ik zeker door, maar dan als hobbyist. Ik ga er geen geld voor vragen, tenzij het een opdracht is die bij me past, dan wil ik erover nadenken."
Breijman geeft toe dat ze een professionele klus nog te eng vind: "Misschien moet ik daar nog wat zelfvertrouwen in krijgen. Al zie ik mezelf misschien wel de cover voor een album van Waylon (haar partner) schieten. Dan kan ik met hem overleggen en hij zou eerlijk zeggen wat hij wel en niet mooi vindt."
Naast de winst en een schat aan fotografie ervaring heeft Bibi's deelname ook de band met haar oma veel hechter gemaakt. Ze portretteerde haar voor een drieluik over familie en is van plan om haar mee te nemen naar Ameland waar de finale deels werd gedraaid: "Om vogels te spotten of zo, haha. Ik vond het daar zo mooi. Het lijkt me de perfecte combinatie om tot rust te komen."
Ook zondag extra uitzending Pauw & De Wit
11:04Linda de Mol over nieuw seizoen In de Ring: 'Dit zal mij niet nog een keer gebeuren'
10:33Klaas uit Winter Vol Liefde geeft update na lelijke val: 'Herstel gaat niet goed'
10:21Molloten nog niet te spreken MolTalk vóór Wie is de Mol?: 'Nul toegevoegde waarde'
08:43De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen