TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er valt genoeg te kiezen qua eindejaarsspecials, en ook aan de lekkerbekken is gedacht. Yvette van Boven en haar man houden een feestelijke borrel bij hen thuis, met zelfgemaakte hapjes en diverse gasten als Janny van der Heijden en Dries Roelvink. Samen blikken ze terug op het culinaire jaar en kijken ze vooruit naar 2026.
Eten is Janny's expertise, dat is bekend, maar Dries zit er ook niet voor niets. Hij is gek op koken en zijn eigen culinaire hoogstandjes - gehaktballen - waren een paar jaar geleden een hit in de supermarkt.
De zanger is bovendien wijnliefhebber, al is dat nog zacht uitgedrukt. In razend populaire filmpjes op social media keurt Dries wijnen in binnen- en buitenlandse restaurants. Bij Yvette zal hij zich vast ook niet hoeven inhouden.
Bij van Boven Thuis Eindejaarsspecial is op woensdag 31 december 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen