TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kijkcijfers van het Gouden Televizier-Ring zijn sinds dit decennium behoorlijk hoog. In 2006 keken er nog 1,1 miljoen mensen naar, in 2007 waren dat er al 1,3 miljoen en de editie van 2008 met dé grap van Chantal Janzen over Fatima Moreira de Melo trok 1,6 miljoen kijkers.
Een jaar later gingen de kijkcijfers voor het eerst over de twee miljoen heen. In 2009 kwam het tv-gala uit op 2,1 miljoen kijkers en in de jaren 2010 tot en met 2013, toen er moest worden geconcurreerd met The Voice of Holland, keken er gemiddeld zo’n 1,8 miljoen mensen.
Het Televizier-gala verhuisde in 2014 van de vrijdag- naar de donderdagavond en dat had effect op de kijkcijfers: er keken bijna 2,3 miljoen mensen. In 2015 keken er ruim 2,2 miljoen liefhebbers. In 2016 werd het record aangescherpt naar 2,4 miljoen kijkers. In 2017 stemden bijna 2,1 miljoen op het gala af en vorig jaar deden ruim 2,2 miljoen kijkers dat. De show van woensdagavond, waarin Chateau Meiland de felbegeerde Ring kreeg, trok dus 2,5 miljoen kijkers. Wat zijn we trots!
Partnerbijdrage
Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag
07:00GTST Spoilers - maandag 7 t/m donderdag 10 september 2026