TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Politiewerk eist onherroepelijk z'n tol, zo blijkt in deze aflevering van Blauw. Tot nu toe was arrestantenverzorger Denise een onverstoorbare bron van positiviteit. Een knappe prestatie, want ze krijgt tijdens haar werk regelmatig de ernstigste verwensingen naar haar hoofd.
Dit lijkt haar doorgaans niet te deren, maar vanavond worstelt ze met haar eigen geduld en vriendelijkheid richting de gedetineerden. Dit leidt vervolgens tot irritaties bij haar collega's en dat is weer reden om een goed gesprek te hebben.
Daarnaast is het een spannende dag voor studenten Gideon en Alarik. Ze gaan voor het eerst in uniform de straat op voor een patrouille. Alsof dat nog niet spannend genoeg is, moeten ze tijdens die eerste dienst ook nog eens iemand arresteren.
Blauw is iedere vrijdag om 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering verschijnt op vrijdag 14 februari 2025.
Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief