TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een volkszanger die van blues houdt. Deze onderbelichte kant van André Hazes komt naar voren in de slotaflevering van Bloed, Zweet en Tranen.
De Amsterdammer maakte met het album Dit is wat ik wil uit 1989 zelfs een uitstapje naar het genre. Dat deed niet veel in de hitlijsten, en zijn populariteit leek tanende. Tot hij tien jaar later een comeback maakte dankzij de documentaire André Hazes - Zij Gelooft in Mij. Hij nam het lied ‘Zij gelooft in mij’ uit 1981 opnieuw op en het werd een grote hit.
Net als het nummer ‘Bloed, zweet en tranen’, wat al jaren wordt gedraaid bij thuiswedstrijden van ‘zijn cluppie’ Ajax. René Froger en Karsu kijken terug op Hazes’ laatste periode. En ze staan natuurlijk stil bij zijn overlijden in 2004, op 53-jarige leeftijd.
De laatste aflevering van Bloed, Zweet En Tranen is op donderdag 10 april 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
De moeder van Salar steekt hem een hart onder de riem in De Bondgenoten: 'Blijf jezelf'
13:25'Gore vervloekte jungle, maar wel een groot feest': Valerio Zeno blikt vooruit op nieuw seizoen Echte Meisjes
13:00Weer Nederland! Weer Xandra Velzeboer die goud wint!
13:00Monique Hansler-kostuum populair met carnaval, bekijk de beelden en haar reactie
12:50NOS Studio Voetbal zoekt publiek voor laatste uitzendingen