TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerst was er te veel wind, daarna volgden twee jaar met coronamaatregelen en dus waren er drie jaar geen praalwagens met bloemenkunstwerken te zien. Dat maakt de corso van dit jaar extra bijzonder en feestelijk. Zeker omdat de bloemencorso van Rijnsburg dit jaar haar 75ste jubileum viert. Daarbij werden de Nederlandse bloemencorso's begin dit jaar ook nog eens benoemd tot Immaterieel Cultureel Erfgoed van de Mensheid.
Bezoekers en tv-kijkers zien bijna 70 praalwagens en muziekwagens voorbij komen met in totaal 300.000 bloemen. Janny van der Heijden verheugt zich danig op het bloemencorso: "Het is voor mij de eerste keer dat ik verslag doe van een bloemencorso en ik ben een enorme bloemenliefhebber. Het is bijzonder om al deze bloemenkunstwerken, en het ambacht waarmee het gemaakt, is van dichtbij te zien."
Bloemencorso Rijnsburg is op woensdag 17 augustus om 17.05 uur te zien op NPO 1.
Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS