TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naar de allereerste aflevering van BuZa keken vrijdag maar liefst 932.000 mensen. Een prima score. Zeker als je je bedenkt dat het tegenover kijkcijferkanon The Masked Singer stond.
De slechts vierdelige reeks draait om Maarten Meinema (Kees Prins), een door de wol geverfd diplomaat die al weer enige tijd in Midden-Amerika woont. Plots moet hij invallen als de oude minister van Buitenlandse Zaken (BuZa) dood neervalt. En die keuze is best verrassend, ook voor de staf, die behoorlijk moet wennen aan hun eigenwijze nieuwe baas.
Dit zijn blijkbaar elementen voor een geweldige serie, zo vinden critici van zowel AD als Volkskrant. Angela de Jong kan op haar beurt slechts één minpuntje bedenken: "Er zijn maar vier afleveringen. Ik moest me zondagnacht beheersen om ook niet meteen de laatste twee afleveringen er doorheen te jassen", schreef ze in haar column.
Hoewel er uiteraard nog niets bekend is over een tweede reeks, sluit BNNVARA niets uit. Er wordt momenteel over nagedacht, zo stelt de omroep aan AD.
Woeste Grond verlaat de boerderij: dit kunnen we al een beetje verwachten van de speelfilm
13:14Eerste beelden Taskmaster: Arjen Lubach laat vijf comedians flink zweten
12:42B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?