TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naar de allereerste aflevering van BuZa keken vrijdag maar liefst 932.000 mensen. Een prima score. Zeker als je je bedenkt dat het tegenover kijkcijferkanon The Masked Singer stond.
De slechts vierdelige reeks draait om Maarten Meinema (Kees Prins), een door de wol geverfd diplomaat die al weer enige tijd in Midden-Amerika woont. Plots moet hij invallen als de oude minister van Buitenlandse Zaken (BuZa) dood neervalt. En die keuze is best verrassend, ook voor de staf, die behoorlijk moet wennen aan hun eigenwijze nieuwe baas.
Dit zijn blijkbaar elementen voor een geweldige serie, zo vinden critici van zowel AD als Volkskrant. Angela de Jong kan op haar beurt slechts één minpuntje bedenken: "Er zijn maar vier afleveringen. Ik moest me zondagnacht beheersen om ook niet meteen de laatste twee afleveringen er doorheen te jassen", schreef ze in haar column.
Hoewel er uiteraard nog niets bekend is over een tweede reeks, sluit BNNVARA niets uit. Er wordt momenteel over nagedacht, zo stelt de omroep aan AD.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger