TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naar de allereerste aflevering van BuZa keken vrijdag maar liefst 932.000 mensen. Een prima score. Zeker als je je bedenkt dat het tegenover kijkcijferkanon The Masked Singer stond.
De slechts vierdelige reeks draait om Maarten Meinema (Kees Prins), een door de wol geverfd diplomaat die al weer enige tijd in Midden-Amerika woont. Plots moet hij invallen als de oude minister van Buitenlandse Zaken (BuZa) dood neervalt. En die keuze is best verrassend, ook voor de staf, die behoorlijk moet wennen aan hun eigenwijze nieuwe baas.
Dit zijn blijkbaar elementen voor een geweldige serie, zo vinden critici van zowel AD als Volkskrant. Angela de Jong kan op haar beurt slechts één minpuntje bedenken: "Er zijn maar vier afleveringen. Ik moest me zondagnacht beheersen om ook niet meteen de laatste twee afleveringen er doorheen te jassen", schreef ze in haar column.
Hoewel er uiteraard nog niets bekend is over een tweede reeks, sluit BNNVARA niets uit. Er wordt momenteel over nagedacht, zo stelt de omroep aan AD.
Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest op het plein, Secret duets, Tears of the Sun