TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Weer een Boer Zoekt Vrouw-baby! Prachtig nieuws voor boerin Michelle en haar man Maarten, want ze hebben hun tweede dochtertje verwelkomd.
Het koppel heeft het meisje de naam Saar gegeven. Twee jaar geleden kreeg het stel ook een meisje, Jasmijn. Michelle en Maarten hebben aan de website van het programma Boer Zoekt Vrouw laten weten dat Saar kerngezond is en dat het hartstikke goed met haar gaat.
Het geslacht was tot aan de geboorte nog een verrassing, net als bij hun eerste kindje. ‘Heel veel mensen dachten dat het een jongen werd, maar het werd een meisje. Heel leuk dat ze nu met twee zussen zijn.'' Het koppel vertelt dat ook zus Jasmijn hartstikke blij en trots is met de komst van haar zusje. ''Ze kwam binnen in het ziekenhuis en zei: ‘wow!’ Vanaf toen was ze meteen de grote zus. Ze leest Saar boekjes voor en wil de hele tijd knuffelen.’'
Michelle en Maarten ontmoetten elkaar tijdens Boer Zoekt Vrouw in 2018. Al na enkele maanden besloten ze om te gaan samenwonen. Maarten vroeg Michelle ten huwelijk in 2020.
Opvallend moment in Married at First Sight: Joyce scheert de rug van Nick
13:16Lachen: Jan Smit verkleedt zich als dino en verrast leerlingen tijdens examenstunt
13:13Kim Kötter afgemaakt in Vandaag Inside: 'Misselijkmakend'
12:22Krijgt Urk! een vijftiende seizoen?
10:30Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien