TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Weer een Boer Zoekt Vrouw-baby! Prachtig nieuws voor boerin Michelle en haar man Maarten, want ze hebben hun tweede dochtertje verwelkomd.
Het koppel heeft het meisje de naam Saar gegeven. Twee jaar geleden kreeg het stel ook een meisje, Jasmijn. Michelle en Maarten hebben aan de website van het programma Boer Zoekt Vrouw laten weten dat Saar kerngezond is en dat het hartstikke goed met haar gaat.
Het geslacht was tot aan de geboorte nog een verrassing, net als bij hun eerste kindje. ‘Heel veel mensen dachten dat het een jongen werd, maar het werd een meisje. Heel leuk dat ze nu met twee zussen zijn.'' Het koppel vertelt dat ook zus Jasmijn hartstikke blij en trots is met de komst van haar zusje. ''Ze kwam binnen in het ziekenhuis en zei: ‘wow!’ Vanaf toen was ze meteen de grote zus. Ze leest Saar boekjes voor en wil de hele tijd knuffelen.’'
Michelle en Maarten ontmoetten elkaar tijdens Boer Zoekt Vrouw in 2018. Al na enkele maanden besloten ze om te gaan samenwonen. Maarten vroeg Michelle ten huwelijk in 2020.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie