TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hendrik Jan Bökkers, die een van de hoofdrollen speelt in de mateloos populaire regiosoap Woeste Grond, gaf onlangs aan dat hij ook weleens gezellig samen met zijn kinderen naar de serie kijkt. Dat blijkt bijzondere momenten in de huiskamer op te leveren: 'Toen ze dit zagen zijn ze gillend de kamer uit gelopen', vertelt hij bij Shownieuws. Wat zagen ze dan?
Woeste Grond is deze week begonnen aan het tweede seizoen en weet daar meteen weer mooie kijkcijfers mee te scoren: 961.000 en 829.000, zo meldt Tina Nijkamp.
Hendrik Jan Bökkers, die in Woeste Grond de rol van Dinant Otting speelt, heeft samen met zijn vrouw Martine vier jonge kinderen, in de leeftijd van zeven tot dertien. Die kijken dus weleens mee naar de NPO1-serie maar: 'Die vonden het heel leuk totdat de eerste vrijscènes voorbijkwamen. Toen zijn ze gillend de kamer uitgelopen', vertelt de acteur.
Bekijk het fragment van Shownieuws hieronder:
Woeste Grond is iedere maandag tot en met vrijdag om 19.25 uur te zien op NPO1, behalve op vrijdag 15 augustus.
Louis Talpe wordt nog een keer vader
13:56Nog meer pech voor Alex uit Over Mijn Lijk
13:51Vandaag Inside: is botox misschien iets voor Johan Derksen?
13:40Kijk nu naar de trailer van de nieuwe MAX-serie Rust en Vreugd
11:58Waar is Jan Mulder gebleven?