TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De mooiste manier om iemand te eren, is het verhaal van hun leven delen", is het motto in Break Free, waarin jonge mensen worden geportretteerd die een reis naar het buitenland maakten, maar niet meer terugkeerden. Deze eerste van vijf afleveringen verhaalt over Gerben (28) uit Zutphen.
Hij was een druk baasje in de Achterhoek en wilde graag zijn horizon verbreden. Dat deed hij samen met zijn vriendin Anouk: ze trokken door Midden-Amerika. Na hun avontuur van drie weken zaten ze in een taxi onderweg naar het vliegveld om terug te keren naar Nederland.
Het noodlot sloeg toen toe: ze kwamen in botsing met een tegemoetkomende auto die op de verkeerde weghelft reed. Gerben overleefde het niet. Zijn nabestaanden eren hem en vertellen zijn levensverhaal.
Break Free is vanaf 5 september iedere donderdag om 20.20 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland