TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik zou het heel vet vinden om een groot entertainmentprogramma op zaterdagavond prime time te mogen presenteren in de toekomst”, vertelt Buddy in een Instagram-Q&A met Jack van Gelder. De presentator van Ziggo Sport haalt daarop Beste zangers van stal. “Oh man, daar zou ik nu voor tekenen! Ja, echt te gek. Dat vind ik een heel tof programma. Die muziek met de verhalen van iedereen daar: het komt helemaal samen. Nee, heel leuk.”
Van Gelder werd lichtjaren geleden gevraagd om de presentatie van Beste zangers op zich te nemen, onthult hij. “Ik werd ooit gevraagd voor de eerste twee series. Ik zat toen nog in een NOS-TROS-verband, maar de NOS wilde niet dat ik dat ging presenteren. Daar baalde ik zo van.”
Dat het programma nu door artiesten aan elkaar wordt gepraat, is volgens Van Gelder een pré. “Ik vind ook dat het beter is bij een zanger of zangeres – laat dat duidelijk zijn – maar zij hadden me toen gevraagd. Ik had het zó graag willen doen en ik zou er nu nog geld voor over hebben om een keer behind the scenes te mogen kijken. Ik vind het echt geweldig.”
Beste zangers was ook in de meest recente editie een kijkcijferkanon. Steevast keek er een miljoenenpubliek. Ook werd er een kijkcijferrecord neergezet voor het programma doordat er 1,6 miljoen mensen afstemden op de aflevering waarin zangeres Tabitha centraal stond.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025