TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een droom die voor Buddy uitkomt. “Ik heb The Voice Kids jarenlang als een stip op de horizon gezet. Omdat dit programma voor mij alle ingrediënten bevat waar mijn hart sneller van gaat kloppen. Muziek, show, humor, soms een traan, maar bovenal mega getalenteerde kids. Ik kijk er naar uit om, samen met Jamai, de kids het hoofdpodium te geven en ze te zien groeien tot de sterren van de toekomst.”
Dit bericht bekijken op Instagram
Ook Jamai Loman kijkt uit naar de samenwerking met Buddy. "Met Buddy heb ik al een aantal keer samengewerkt, hij is zeer getalenteerd én een vriend uit het vak. Des te leuker om hem nu te verwelkomen bij The Voice Kids. We gaan samen met de talenten veel lol maken en ik hoop dat de kijkers er weer van zullen genieten! Ik heb er heel erg veel zin in!”
Na tien seizoenen van The Voice Kids stopt Martijn Krabbé met het presenteren van de de talentenshow. Martijn laat in een reactie weten dat hij achter zijn keuze staat. Hij vind dat het nieuwe duo een 'verrijking' zal zijn voor het programma. "De chemie tussen Jamai en Buddy zit goed, dus The Voice Kids is bij hen in goede handen. En goed voor de kijker, omdat het belangrijk is dat het programma zich blijft vernieuwen, en voor mezelf komt er zo weer ruimte voor andere programma’s." Overigens stopt de presentator niet met het presenteren van The Voice of Holland en The Voice Senior.
Bianca Krijgsman op set van Dag & Nacht met dochter Lizzy
10:04Jeroen van Koningsbrugge en Dennis van de Ven slaan handen weer ineen
09:22Dit is wanneer we seizoen 2 van Het Gouden Uur kunnen zien
09:07De TV van gisteren: Nieuw RTL 4-probeersel valt in de smaak bij de kijker, op twee elementen na
06:47Vanavond op TV: De onbekende soldaat: Erik Hazelhoff Roelfzema, Code van Coppens, The Book Thief