TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het presentatieteam van Buitenhof breidt uit. Twan Huys en Pieter Jan Hagens verwelkomen Maaike Schoon namelijk als nieuwe collega.
De VPRO maakt de komst van Maaike Schoon bij Buitenhof dinsdag bekend. Dat de omroep het naar buiten brengt, komt door de samenwerking van VPRO, AVROTROS en BNNVARA bij het wekelijkse interviewprogramma.
"Buitenhof is al sinds 2015 mijn favoriete programma om te maken, eerst als redacteur en nu als presentator. Een journalistiek instituut, waar je bij uitstek de diepte in kan. Ik vind het een enorme eer dat ik daar nu als presentator aan mag bijdragen", zegt Schoon in een persverklaring.
In haar journalistieke loopbaan werkte Schoon eerder al bij Het Parool, Opzij, Waarde van Aarde en maakte ze samen met Twan Huys een documentaireserie. In 2015 werd ze senior redacteur bij Buitenhof, het programma dat ze nu dus mag presenteren.
Buitenhof is iedere zondag te zien om 12.10 uur op NPO1.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken