TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het presentatieteam van Buitenhof breidt uit. Twan Huys en Pieter Jan Hagens verwelkomen Maaike Schoon namelijk als nieuwe collega.
De VPRO maakt de komst van Maaike Schoon bij Buitenhof dinsdag bekend. Dat de omroep het naar buiten brengt, komt door de samenwerking van VPRO, AVROTROS en BNNVARA bij het wekelijkse interviewprogramma.
"Buitenhof is al sinds 2015 mijn favoriete programma om te maken, eerst als redacteur en nu als presentator. Een journalistiek instituut, waar je bij uitstek de diepte in kan. Ik vind het een enorme eer dat ik daar nu als presentator aan mag bijdragen", zegt Schoon in een persverklaring.
In haar journalistieke loopbaan werkte Schoon eerder al bij Het Parool, Opzij, Waarde van Aarde en maakte ze samen met Twan Huys een documentaireserie. In 2015 werd ze senior redacteur bij Buitenhof, het programma dat ze nu dus mag presenteren.
Buitenhof is iedere zondag te zien om 12.10 uur op NPO1.
Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Wat!? Hebben zowel Cindy als Linda uit MAFS een nieuwe liefde?
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag