TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het stel ging in gesprek met RTL Boulevard.
"Ik ben bijna 28 weken en ik voel me nu net zoals bij Sterre dus zwanger zijn is niet mijn hobby", aldus Steffi. Vijf jaar na hun ontmoeting is er voor de tweede keer gezinsuitbreiding en dit keer een jongen. Roel: "Natuurlijk is het wel leuk dat het een jongetje wordt. We zijn natuurlijk altijd blij als het gezond blijkt. Maar dat het een jongetje wordt, is wel leuk."
De inmiddels 2-jarige Sterre is ook helemaal klaar voor de komst van haar broertje. "Die helpt bij het kinderdagverblijf om de baby’s melk te geven. En thuis geeft ze de pop de fles", vertelt Roel trots.
Voor nu is Steffi nog druk met de paarden zolang als het gaat. Wel merkt ze dat haar buik meer in de weg gaat zitten, grapt ze.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond