TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het stel ging in gesprek met RTL Boulevard.
"Ik ben bijna 28 weken en ik voel me nu net zoals bij Sterre dus zwanger zijn is niet mijn hobby", aldus Steffi. Vijf jaar na hun ontmoeting is er voor de tweede keer gezinsuitbreiding en dit keer een jongen. Roel: "Natuurlijk is het wel leuk dat het een jongetje wordt. We zijn natuurlijk altijd blij als het gezond blijkt. Maar dat het een jongetje wordt, is wel leuk."
De inmiddels 2-jarige Sterre is ook helemaal klaar voor de komst van haar broertje. "Die helpt bij het kinderdagverblijf om de baby’s melk te geven. En thuis geeft ze de pop de fles", vertelt Roel trots.
Voor nu is Steffi nog druk met de paarden zolang als het gaat. Wel merkt ze dat haar buik meer in de weg gaat zitten, grapt ze.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven