TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het stel ging in gesprek met RTL Boulevard.
"Ik ben bijna 28 weken en ik voel me nu net zoals bij Sterre dus zwanger zijn is niet mijn hobby", aldus Steffi. Vijf jaar na hun ontmoeting is er voor de tweede keer gezinsuitbreiding en dit keer een jongen. Roel: "Natuurlijk is het wel leuk dat het een jongetje wordt. We zijn natuurlijk altijd blij als het gezond blijkt. Maar dat het een jongetje wordt, is wel leuk."
De inmiddels 2-jarige Sterre is ook helemaal klaar voor de komst van haar broertje. "Die helpt bij het kinderdagverblijf om de baby’s melk te geven. En thuis geeft ze de pop de fles", vertelt Roel trots.
Voor nu is Steffi nog druk met de paarden zolang als het gaat. Wel merkt ze dat haar buik meer in de weg gaat zitten, grapt ze.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'