TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wil nog lang niet vlotten met de kijkcijfers van RTL tonight en volgens kenners als Tina Nijkamp komt dit voor een belangrijk deel door de setting. Vooral het ontbreken van een traditionele talkshowtafel zou de show kijkers kosten.
Nijkamp hamert er op haar Instagrampagina al weken op dat RTL tonight zo snel mogelijk afscheid neemt van de kommavormige desk waar alle deskundigen op een rijtje naast elkaar zitten. Het zou onpersoonlijk en afstandelijk ogen en ook wat weghebben van een tribunaal. Nijkamp maakte met AI zelfs al voorbeelden van hoe een tafel in de set van het programma zou staan.
In de laatste minuten van de uitzending zat Chantal Janzen ineens niet meer achter de desk maar had ze haar eigen plastic klaptafel waardoor ze recht tegenover deskundigen Albert Verlinde, Michiel Vos en presentator Humberto Tan zat. "Nu kunnen we elkaar weer recht aankijken!", merkte ze gevat als altijd op.
Het lijkt een onschuldig geintje, maar Tina Nijkamp meent dat dit weleens een subtiele manier kan zijn om de rentree van een klassieke tafel in te luiden. Als Renze Klamer zondagavond niet achter de kommadesk zit, krijgt ze gelijk.
Partnerbijdrage
Tony en Dere en de daklozenruzie in Urk!
06:47Vanavond op TV: Blauw bloed, Let's play ball, Ice Age: Collision Course
21:46Zorgen bij de familie Jelies: Dochter Albertine moet onder het mes
20:37Spanning in Meerdijk: nieuwe trailer hint op kus, conflict en comeback
19:25Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2025