TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit verhaal deelt Chantal met Grazia.
Ze vertelt aan de verslaggever dat ze wel houdt van B&B Vol Liefde en dat is niet zonder reden. "Het is ook niet helemaal eerlijk hoor, dat ik dat heel leuk vond, niet onbevooroordeeld. Want, ik ken Debbie. Debbie is degene die mij op televisie heeft gekregen. Debbie haar functie destijds was uitvoerend producent bij Endemol, en door haar ben ik op televisie gekomen. Dus nou, een klein primeurtje voor jullie", lacht de presentatrice.
De twee spreken elkaar verder niet. "Nee, eigenlijk niet. Wel dat hoorde ik van 'Debbie heeft een B&B' en dan deden we elkaar de groeten. Ik zou het heel leuk vinden om haar weer te zien."
En die reünie zou snel plaatsvinden, want Debbie en Paul waren ook op het event aanwezig. Later zien we in de Instagram Story van Marieke Elsinga dat ze samen met Chantal op zoek is naar het liefdesduo. Zelf maakt Chantal nog grapjes over de situatie. "Als je blij bent dat ik op tv ben, dan heb je dat aan Debbie te danken. Als je niet blij bent, dan is het Debbie haar schuld." En even later zijn Chantal en Debbie inderdaad herenigd.
Op dit moment logeert Debbie bij haar vriend Paul. Ze zal samen met hem op het Televizier Gala op 12 oktober verschijnen. In Amsterdam moest haar jurk op maat gemaakt worden. Paul heeft zijn smoking al klaarliggen.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats