TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit verhaal deelt Chantal met Grazia.
Ze vertelt aan de verslaggever dat ze wel houdt van B&B Vol Liefde en dat is niet zonder reden. "Het is ook niet helemaal eerlijk hoor, dat ik dat heel leuk vond, niet onbevooroordeeld. Want, ik ken Debbie. Debbie is degene die mij op televisie heeft gekregen. Debbie haar functie destijds was uitvoerend producent bij Endemol, en door haar ben ik op televisie gekomen. Dus nou, een klein primeurtje voor jullie", lacht de presentatrice.
De twee spreken elkaar verder niet. "Nee, eigenlijk niet. Wel dat hoorde ik van 'Debbie heeft een B&B' en dan deden we elkaar de groeten. Ik zou het heel leuk vinden om haar weer te zien."
En die reünie zou snel plaatsvinden, want Debbie en Paul waren ook op het event aanwezig. Later zien we in de Instagram Story van Marieke Elsinga dat ze samen met Chantal op zoek is naar het liefdesduo. Zelf maakt Chantal nog grapjes over de situatie. "Als je blij bent dat ik op tv ben, dan heb je dat aan Debbie te danken. Als je niet blij bent, dan is het Debbie haar schuld." En even later zijn Chantal en Debbie inderdaad herenigd.
Op dit moment logeert Debbie bij haar vriend Paul. Ze zal samen met hem op het Televizier Gala op 12 oktober verschijnen. In Amsterdam moest haar jurk op maat gemaakt worden. Paul heeft zijn smoking al klaarliggen.
Zien: Dit zijn de eerste beelden van Football Island
14:55Wanneer is We Zijn er Bijna! in 2026 op televisie te zien?
14:03Liesbeth uit Echte Reizigersvrouwen: 'Bij mij is alles echt, behalve...'
14:02Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind