TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik was altijd aan het rennen, nu stop ik ook om te genieten", vertelt Chantal in een interview met de Telegraaf.
Oh, wat een jaar!, The voice of Holland, Dancing with the stars, All together now, Beat the champions, Chantal komt werken, De TV Kantine: Chantal is drukbezet bij RTL 4 én doet tussendoor ook nog even het Eurovisie Songfestival. Toen Linda de Mol en Wendy van Dijk RTL 4 verlieten, maakte ze nog gekscherende filmpjes waarin ze haar zoontje mededeelde dat "mama gewoon te druk is" voor zijn verjaardag. Maar daar zit wel een stukje waarheid in.
Dit bericht bekijken op Instagram
"Ik was iemand die altijd 'ja' zei, want ik ben een loyale hond en vind mijn werk heel erg leuk", vertelt de presentatrice, nu aan de Telegraaf. "Als RTL zei: 'Chantal, we zitten omhoog met een programma', deed ik het meteen." Met als gevolg dat ze van huis naar set en van set naar huis vloog. "Dan stond ik weer om zes uur 's ochtends thuis trommeltjes te maken en kwam ik met nat haar gehaast op de locatie aan. Dat doe ik niet meer. Ik heb meer focus gekregen."
Door corona is Chantal nog meer van het gezinsleven gaan genieten, geeft ze aan. En dat wil ze zo houden. Hoe dit stapje terug zich gaat uiten in haar presenteerklussen, is nog niet duidelijk. Valt er bijvoorbeeld iets van wat ze nu doet af? Vanaf 3 maart verschijnt in elk geval haar nieuwste RTL-klus Chantals Beauty Camper op tv.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen