TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen heeft de afgelopen jaren tijdens Beat the Champions natuurlijk al heel wat kandidaten tegenover zich gehad, maar gisteravond was een bijzonder weerzien voor haar. Ze stond namelijk oog in oog met haar oude buurjongetje.
Voor Chantal een mooie gelegenheid om even in het Limburgs over te schakelen.
Op het podium komen Chantal en Roel erachter dat ze elkaar al 38 jaar niet gezien hebben. Terwijl de Champions met wat verbaasde blikken naar het stel kijken, legt Chantal uit dat haar oude buurjongen tegenover haar staat. "Ik zag zijn naam, dus toen heb ik even mijn moeder gebeld. De familie van Roel, hoe was die ook alweer? En je hebt een zus ook?"
"Ja, jij was op haar bruiloft. Ik heb nog een foto van je!" antwoordt Roel, die hij zelfs in zijn binnenzak lijkt te hebben.
Na de kleine reünie moet Roel er toch echt aan geloven en aan het spel te beginnen. Van tevoren laat hij weten het geld te gebruiken voor zijn aanstaande bruiloft. En hoewel hij voortvarend begint, strand hij uiteindelijk toch en gaat de 16.000 euro aan zijn neus voorbij.
Chantal neemt nog afscheid van hem en hoopt hem dit keer sneller te zien. "Laat het niet meer zo lang duren dat we elkaar niet gezien hebben."
Beat the Champions zie je elke zondagavond om 20:00 uur op RTL 4.
Bekijk hier het fragment:
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'