TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In augustus maakte Chantal Janzen bij RTL Boulevard bekend dat ze samen met Leco van Zadelhoff en Fred van Leer het nieuwe programma Chantal's Beauty Camper zou gaan maken. Daar verklapte ze al dat het programma hysterisch zou worden. "Ik ga samen met Fred van Leer en Leco van Zadelhoff Nederland een beetje mooier maken. Althans helpen", vertelde ze toen.
Fred van Leer heeft nu iets meer bekendgemaakt over het programma. In een post op Instagram verklapte hij maandagochtend dat het nieuwe programma vanaf 3 maart te zien is op RTL 4 én dat de productie van Chantal's Beauty Camper 'een feestje om te maken was'. Van Leer noemt het programma 'heel mooi en lief'. "We hebben veel mensen blij gemaakt en we hebben onderweg ook weleens gelachen."
Volgens Van Leer zou het zelfs zo kunnen zijn dat er een Chantal's Beauty Camper-cd uit wordt gebracht in de toekomst, "want wat hebben we onderweg toch een moppie lekker gezongen. Oké, misschien niet altijd loepzuiver, maar toch."
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start
14:20De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend