TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In augustus maakte Chantal Janzen bij RTL Boulevard bekend dat ze samen met Leco van Zadelhoff en Fred van Leer het nieuwe programma Chantal's Beauty Camper zou gaan maken. Daar verklapte ze al dat het programma hysterisch zou worden. "Ik ga samen met Fred van Leer en Leco van Zadelhoff Nederland een beetje mooier maken. Althans helpen", vertelde ze toen.
Fred van Leer heeft nu iets meer bekendgemaakt over het programma. In een post op Instagram verklapte hij maandagochtend dat het nieuwe programma vanaf 3 maart te zien is op RTL 4 én dat de productie van Chantal's Beauty Camper 'een feestje om te maken was'. Van Leer noemt het programma 'heel mooi en lief'. "We hebben veel mensen blij gemaakt en we hebben onderweg ook weleens gelachen."
Volgens Van Leer zou het zelfs zo kunnen zijn dat er een Chantal's Beauty Camper-cd uit wordt gebracht in de toekomst, "want wat hebben we onderweg toch een moppie lekker gezongen. Oké, misschien niet altijd loepzuiver, maar toch."
Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter