TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In augustus maakte Chantal Janzen bij RTL Boulevard bekend dat ze samen met Leco van Zadelhoff en Fred van Leer het nieuwe programma Chantal's Beauty Camper zou gaan maken. Daar verklapte ze al dat het programma hysterisch zou worden. "Ik ga samen met Fred van Leer en Leco van Zadelhoff Nederland een beetje mooier maken. Althans helpen", vertelde ze toen.
Fred van Leer heeft nu iets meer bekendgemaakt over het programma. In een post op Instagram verklapte hij maandagochtend dat het nieuwe programma vanaf 3 maart te zien is op RTL 4 én dat de productie van Chantal's Beauty Camper 'een feestje om te maken was'. Van Leer noemt het programma 'heel mooi en lief'. "We hebben veel mensen blij gemaakt en we hebben onderweg ook weleens gelachen."
Dit bericht bekijken op Instagram
Volgens Van Leer zou het zelfs zo kunnen zijn dat er een Chantal's Beauty Camper-cd uit wordt gebracht in de toekomst, "want wat hebben we onderweg toch een moppie lekker gezongen. Oké, misschien niet altijd loepzuiver, maar toch."
Julia Heetman deelt de allereerste beelden van de finale van De Verraders
11:58Eerste beelden van tweede seizoen Woeste Grond nu te zien
10:50Mart Hoogkamer openhartig over en carrièredoorbraak en moeilijke jeugd: 'Heel eenzaam'
10:00André van Duin krijgt Belgische koninklijke onderscheiding
10:00Mick van Wely weet nog niet of Micks Misdaaddossier een vervolg krijgt: 'Nog even afwachten'