TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tien presentatoren maken samen de talkshow Op1 en volgens Charles Groenhuijsen, een van die gezichten, is dat nogal verwarrend. Hij ziet bij de NPO-talkshow door de bomen het bos niet meer.
"Is er nu iemand ziek of met vakantie, dan vliegt men meteen weer een ander gezicht van die omroep in. Waarom niet gewoon terugvallen op een van die andere negen die er al zitten? Je moet helderheid scheppen naar de kijker", vertelt Groenhuijsen in gesprek met Nieuwe Revu.
Volgens Groenhuijsen schept het onduidelijkheid bij de kijker. "Al die presentatoren bij Op1 oogt verwarrend en onrustig. Volgens mij kunnen we inmiddels het Guinness World Records-boek halen. Geen programma ter wereld met zo veel presentatoren."
Straks komt er nog een nieuw duo bij, want Sven Kockelmann en Fidan Ekiz versterken de gelederen. Naar hun komst kijkt de presentator uit. "Sven ken ik goed. Een uitstekende presentator voor wie, terecht, veel gelobbyd is. Fidan kreeg bij De Vooravond van BNNVARA een standje en gaat zich nu profileren aan het andere uiterste van het spectrum: WNL. Prima, toch? Ik ga er met belangstelling naar kijken."
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint