TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tien presentatoren maken samen de talkshow Op1 en volgens Charles Groenhuijsen, een van die gezichten, is dat nogal verwarrend. Hij ziet bij de NPO-talkshow door de bomen het bos niet meer.
"Is er nu iemand ziek of met vakantie, dan vliegt men meteen weer een ander gezicht van die omroep in. Waarom niet gewoon terugvallen op een van die andere negen die er al zitten? Je moet helderheid scheppen naar de kijker", vertelt Groenhuijsen in gesprek met Nieuwe Revu.
Volgens Groenhuijsen schept het onduidelijkheid bij de kijker. "Al die presentatoren bij Op1 oogt verwarrend en onrustig. Volgens mij kunnen we inmiddels het Guinness World Records-boek halen. Geen programma ter wereld met zo veel presentatoren."
Straks komt er nog een nieuw duo bij, want Sven Kockelmann en Fidan Ekiz versterken de gelederen. Naar hun komst kijkt de presentator uit. "Sven ken ik goed. Een uitstekende presentator voor wie, terecht, veel gelobbyd is. Fidan kreeg bij De Vooravond van BNNVARA een standje en gaat zich nu profileren aan het andere uiterste van het spectrum: WNL. Prima, toch? Ik ga er met belangstelling naar kijken."
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar